Kwiaciarnia Orchidea

 

Nazywam się Danuta Kukawa i jestem właścicielką Kwiaciarnii Orchidea. Chciałabym Tobie krótko opowiedzieć o sobie i mojej kwiaciarni.

Początek

Od 1989 roku kwiaty są nieodłączną częścią życia mojej rodziny. Wszystko zaczęło się od mamy, Haliny Kukawy, która rozpoczeła swoją przygodę z florystyką 1 grudnia 1989roku. Tak więc od dziecka miałam styczność z tym fachem i przez te wszystkie lata zdobywałam odpowiednie doświadczenie.

Rozkwit

Przyszedł czas na rozwinięcie skrzydeł. 16 listopada 2007 roku rozpoczęłam swoją działalność pod nazwą Kwiaciarnia Orchidea. Początkowe lata były trudne, gdyż musiałam zbudować zaufanie klientów. Włożyłam w to całe swoje serce 🙂 W 2017 roku mija okrągłe 10-lat mojej działalności! To przyjemne potwierdzenie faktu, że ludzie w Gnieźnie doceniają moją pracę i chętnie powierzają mi aranżacje kwiatowe na różne okazje.

Czym się zajmuję?

Florystyką ślubną, pogrzebową, okolicznościową, dekorowaniem sal na różne okazje. Posiadam również w asortymencie biżuterię srebrną, upominki zdobione metodą decoupage, świece ozdobne, ceramikę i inne.

Moją specjalnością są dekoracje sal weselnych, fantazyjne bukiety, torebki
z żywymi kwiatami i kompozycje w szkle.

Indywidualnie podchodzę do każdego zadania 🙂 Współpracuję również z hotelami, firmami i restauracjami, oferując niepowtarzalne aranżacje z kwiatów żywych i sztucznych.

Rozwój i zmiany na lepsze

Kwiaciarnia Orchidea jest takim małym dzieckiem Kwiaciarni Haliny Kukawa, i to dzięki pomocy rodziców i przyjaciół spełniło się moje pierwsze marzenie. 1 września 2017 spełniło się kolejne – większy lokal! Z pomocą najbliższych mi osób przygotowaliśmy nowe miejsce, aby móc jeszcze więcej dla Was zrobić.

 

Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia!

Do zobaczenia,
Danuta Kukawa

Zadzwoń, zamów lub umów się na spotkanie